nasıList Hakkında

nasıList internet üzerinde bulunan kullanıcıların gün içerisinde yaptığı “nasıl yapılır” araması üzerine düşünülüp geliştirilen bir platformdur.

nasıList üzerinde okuduğunuz her bir içerik, editörler tarafından insanlara yardım etmek için tamamen kâr amacı gütmeden oluşturulmuştur.


Temel Misyonumuz

  • nasıList evrenseldir. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın diğer ülkelerinde yaşayan insanlar için nasıl yapılır içeriklerinde insanlara yardımcı olmak için birçok dil sürümünde geliştirmeler yapıyoruz.
  • nasıList yararlıdır. Plaformun genel amacı yer yüzünde yaşayan insanlara herhangi bir şeyi nasıl yapacağını en kolay ve eğlenceli aşamalar ile öğretmektir.
  • nasıList paylaşımcıdır. İçeriklerin çoğu editörlerimiz tarafından oluşturulmaktadır. Ancak siz de nasıList üzerinde yer almasını istediğiniz içeriği bize gönderebilirsiniz.

nasıList Nasıl Oluştu?

Oğuzhan Ünver tarafından tamamen sosyal hayatta başına gelen bir olay üzerine düşünülüp ve Şubat 2018’de kurulan bir girişimdir. nasıList kâr amacı gütmeyen bir platform olarak ücretsiz içerikleri ile insanlara faydalı olmayı kendine misyon olarak benimsemiştir. Şuan için home ofis olarak tam zamanlı çalışan editörleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Bizimle İletişime Geç

nasıList hakkındaki soru, düşünce ve önerilerinizi bizlere aşağıdaki iletişim seçenekleri ile iletebilirsiniz.


Lisanslar

 

Bumerang - Yazarkafe

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail