Tiktok Hesap Silme Nasıl Yapılır?

İçerik yöntem ve adımdan oluşuyorSoru & Cevap

TikTok Hesap Silme nasıl yapılır? Tik Tok hesap silme hangi ekrandadır? TikTok hesabı nasıl kalıcı olarak silinir? Bu nasıList ile nasıl yapılacağını kolayca öğrenebilirsiniz.

TikTok, son yıllara damgasını vuran video uygulamalarından birisidir. Video ve müzik birleştirmeyi sağlayan ve bu noktada kullanıcıya pek çok kolaylık sağlayan TikTok uygulama kullanıcısı günden güne artmaktadır. İşlevselliği ve eğlence düzeyinin yüksek oluşuyla tercih edilen TikTok kimi kullanıcılar için de bir sonu ifade edebilmektedir.

Tiktok hesabınızdan kurtulmak için buradan gerekli alanlara kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapınız. Daha sonra gelen ekranda “Delete Account” seçeneğini seçerek Tiktok hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

TikTok Hesap Silme Adımları

1. Profil sayfanıza gidin
2. Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine dokunun ve “Gizlilik ve Ayarları” seçeneğini seçin
3. “Hesabı Yönet” seçeneğini seçin
4. “Hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz?” seçeneğine tıklayın
5. Ekrandaki yönergeleri takip edin böylelikle TikTok hesabınız silinmiş olacaktır.

TikTok Hesap Silme Video Anlatım:

TikTok Hesap Silme Bilmeniz Gerekenler;

1-) Tiktok Hesabını Sildikten Sonra Bilinmesi Gerekenler:Tik Tok Hesabı silindikten sonra; Artık bu hesaptan TikTok’a giriş yapamazsınız.

2-) Gönderdiğiniz tüm videolara erişiminizi kaybedersiniz, satın aldığınız ürünlere para iadesi yapamazsınız, hesabınızda saklanmayan bilgiler ( sohbet mesajları gibi ) yine de başkaları tarafından görülebilir.

Etiketler:

Bunu paylaşarak sende insanlara yararlı olabilirsin!
nasıList okuyarak bilgileniyorsun

nasıList platformunun temel misyonu insanların öğrenmesine yardımcı olmaktır. Az önce okuduğunuz içeriğin size faydalı olmasını diliyoruz. Yukarıda bulunan paylaşım butonları aracılığıyla içeriği arkadaşlarınızla paylaşarak sizde insanlara yararlı olabilirsiniz.

Bu içeriği okuduğunuzu bize bildirmek için aşağıdaki butona tıklayın. İnsanlara birşeyleri nasıl yapacağını öğretmeyi amaçlayan misyonumuzu desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili aklınıza takılanları sorun!
İçerik Bilgileri
Kategori:Teknoloji
Güncelleme:3 hafta önce
Görüntülenme:34
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın
İçerik Bilgileri
Kategori:Teknoloji
Güncelleme:3 hafta önce
Görüntülenme:34
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın