Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? [2020]

Instagram gizli hesap görme ve instagram gizli profile bakma nasıl yapılır bu nasıList içeriği sayesinde kolayca öğreneceksiniz.

Popüler sosyal medya platformu Instagram üzerinde kullanıcılar tarafından yoğun olarak sorulan instagram’da gizli hesabı görebilme sorusuna cevap olarak bu içeriği aşağı kaydırarak okuyabilirsiniz.

Instagram Gizli Profile Bakma

Instagram üzerinde halihazırda normal olarak bu işlemi yapmanız mümkün değildir. Bunun için 3. parti bir uygulama kullanarak gizli profil içerisini görmeniz mümkün olabilmektedir. Instagramda gizli hesabın içerisini görmek son zamanlarda ülkemizde olduğu gibi dünyada da çok sorulan ve konuşulan konular arasında gelmektedir. Tam olarak mümkün olmayan bir işlem olan bu işlemi yapmak için güvenli olmayan bazı uygulamalar yükleyen kullanıcıların kişisel bilgileri çalınabilmektedir.

Instagramda Kapalı Hesapları Görme

Instagramda kapalı hesapları görme konusunda insanlar son zamanlarda çokça arama yapmakta olup fakat istediği sonucu alamamaktadır. Bu işlem hile veya doğal olmayan yöntem etkili olamamakla beraber bu işlem için kullanabileceğiniz bazı basit yöntemler vardır. Gizli hesabı görme konusunda yapılacak işlemleri, kabul edip etmemek hesap sahibinin kendi inisiyatifine kalmış bir durumdur. İşte instagramda gizli hesapları görmek için yapılacak yöntemler:

  • Fake yani sahte bir hesap açma yöntemi; Instagram ana sayfası üzerinden sahte bir hesap açarak görmek istediğiniz gizli olan hesaba takip isteği gönderebilirsiniz. Eğer o da sizi takip etmek isterse sizin profilinizi görüntüleyebilecektir.
  • Mesaj gönderme yöntemi; Eğer takip etmek istediğiniz kişi isteğinize cevap vermeyip yani takip isteğinizi onaylamadıysa o kullanıcıya instagram direct message yani instagram direkt mesaj (DM) sistemi üzerinden bir mesaj göndererek karşı taraftaki kişinin sizi farkederek isteği onaylmasını sağlayabilirsiniz.

Takip Etmeden Profili Görme

Sosyal medya platformları arasında en üstlerde yer alan Instagram’da takip etmeden profil görme konusunda değerli bilgileri sizin için paylaştık. Sonuç olarak instagram gizli hesap görme konusunda öğrendiğiniz yöntemler sayesinde instagramda kapalı profile bakma konusunda bilgi sahibi oldunuz.

Instagramda Gizli Profil Görme Video Anlatım

Bu içerik hoşunuza gittiyse Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail