Tiktok Hesap Çalma Nasıl Yapılır? [2020]

Tiktok hesap çalma nasıl yapılır bu nasıList içeriği ile kolaylıkla öğrenerek hesabınızın çalınmasına karşı önlemler alabilirsiniz.

Dünyaca ünlü popüler sosyal medya uygulaması olan Musically yeni adı ile Tiktok uygulamasında hesap çalma yada şifre kırma için birkaç yöntem var. Bu yöntemleri öğrenerek hesabınızın güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Peki bu Tiktok hesap çalma yöntemleri nelerdir;

  • 3. parti mobil uygulama ile hesap çalma
  • Web sitesi üzerinden hesap çalma

Mobil Uygulama İle Tiktok Hesabı Çalma

tiktok hesap çalma

Mobil cihazınıza yükleyeceğiniz 3.parti bir uygulama ile Tiktok hesabı çok kolay ele geçirilebilmektedir. Bunun için Android ya da iOS üzerinde yükleyeceğiniz küçük boyutlu şifre çalma uygulaması yeterli olmaktadır. Güvenmediğiniz uygulamaları cihazınıza yüklememelisiniz, aksi takdirde tiktok hesabınız başkalarının eline geçebilir.

Tiktok Hesap Çalma Sitesi

Tiktok popüler video paylaşım platformu olarak ülkemizde ve dünya da ilk sıralarda yer alan büyük bir sosyal medya platformudur. Bu platformda bulunan hesaplarında diğer sosyal medya platformları gibi şifreleri başkalarının eline geçerek hesap çalınma işlemi yapılıyor. Bunun için bir diğer yol olan hesap çalma sitesi üzerinden Tiktok hesabı kolay bir şekilde başkalarının eline geçiyor.

Video Anlatım

Tiktok Hesabı ele geçirme video anlatım ile ilgili YouTube üzerinden derlediğimiz video anlatım.

https://www.youtube.com/watch?v=qPkRzLZt5P0

Sıkça Sorulan Sorular

Tiktok Hesabı Nasıl Çalınır?

Tiktok üzerinde bulunan kullanıcılar tarafından yapılan hesap nasıl çalınır aramalarına cevap niteliğinde bulunan nasıList içeriğinde bu işlemleri öğrenebilirsiniz.

Tiktok Hesabı Kurtarma Nasıl Yapılır?

Tiktok hesabınızı kurtarmak için Facebook veya e-mail onay kodu yardımıyla üye olduysanız bu seçeneklerden biriyle hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Tiktok Hesap Çalındı Ne Yapmalıyım?

Eğer Tiktok hesabınıza erişemiyor ve çalındığını düşünüyorsanız hemen Tiktok destek ekibine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Sosyal medya denince günümüzde akla gelen ilk platformlar arasında yer alan Tiktok üzerinde bulunan kullanıcılar tarafından yapılan hesap nasıl çalınır aramalarına cevap niteliğinde bulunan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Artık tiktok hesabı çalma olayını öğrenerek buna karşı önlemler alabilirsiniz.

Bu sayfada bulunan bilgiler yeterli değilse; Tiktok destek sayfası üzerinde daha fazla bilgiye ulaşabilir ya da sizin için önereceğimiz bir diğer içeriğimiz olan Tiktok hesap silme nasıl yapılır içeriğine göz atabilirsiniz.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]

Sıradaki nasıList ↓

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail