Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme [PP Zoom] 2020 Nasıl Yapılır?

Instagram profil resmi büyütme ya da bir diğer deyişle instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır bu nasıList içeriğinde sizler için derledik.

Son Zamanlarda birçok Instagram kullanıcısı tarafından merak konusu olan Instagram pp büyütme işleminin zor olduğu sanılıyor. Aksine çok kolay olan pp büyük görme işlemini aşağıdaki yöntemler sayesinde basit ve kolay adımlarla yapabilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programsız Nasıl Yapılır?

instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram profil resmi büyütmek için en kolay yollardan birisi olan programsız büyütme seçeneği ile bu işlemi kolaylıkla yapabilir ve belirlediğiniz Instagram kullanıcısının profil resmini büyük olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki adım sırasını takip ediniz;

  • Instagram profil resmini büyütmek istediğiniz profil kullanıcı adını belirleyin.
  • Instagram pp büyütmek için gerekli siteye mobil cihazınız ya da bilgisayarınızda bulunan web tarayıcı (bkz. Google Chrome) ile açarak arama alanına büyütmek istediğiniz kullanıcı adını yazarak [Enter] tuşuna basın.
  • Gelen ekranda büyük hâlini görüntülediğiniz profil fotoğrafını görüntülemektesiniz. (Fare ile sağ tık yaparak kayıt edebilirsiniz.)

Instagram Profil Büyütme Uygulama İle Nasıl Yapılır?

Instagram profil resmi büyütmek için bir diğer yol olan mobil cihazınıza yükleyeceğiniz uygulama ile profil fotosunun büyük hâlini görüntüleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adım sırasını takip ediniz;

  • Mobil cihazınız üzerinde bulunan Instagram uygulaması üzerinden zoom yapmak istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını belirleyin.
  • Mobil cihazınızda bulunan internet tarayıcı üzerinden Qeek for Instagram uygulama web sitesini açın.
  • Açılan uygulama sitesinde eğer mobil cihazınız Android ise “Google Play”, iOS ise “App Store” butonunu tıklayarak mağaza uygulamasından gerekli uygulamayı cihazınıza yükleyin.
  • Uygulama ekranında bulunan arama alanından daha önce belirlediğiniz Instagram kullanıcı adını yazarak [Enter] tuşuna basın.
  • Gelen ekranda büyük hâlini görüntülediğiniz profil fotoğrafını görüntülemektesiniz. (Ekran görüntüsü alarak kayıt edebilirsiniz.)

Gizli Hesapta Instagram Profil Resmi Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram profil büyütme stalk yani gizli hesabın resmini nasıl büyük olarak görebilirim sorusunu milyonlarca Instagram kullanıcısı arıyor. Üst seçeneklerde anlatılan işlemler sayesinde gizli hesap ya da açık hesap resminin büyük versiyonunu rahatlıkla görüntüleyerek cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

Video Anlatım

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Profil Resmi Büyütme Sitesi Var Mı?

Instagram profil resmi büyütmek için programsız olarak web sitesi mevcut olup içerikte anlatılan yöntem ile kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Instagramda Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Instagram profil resmini içerikte anlatılan yöntemlerle programsız ve program yükleyerek büyük olarak görebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram profil fotosu büyütme aracına kullanıcı adı yapıştırılarak resmin büyük hâlini görüntüleyebilir dilerseniz cihazınıza indirebilirsiniz.

Bu nasıList içeriği hoşunuza gittiyse bu içerikle ilgili Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır? adlı içeriği de okuyarak Instagram’da fotoğraf nasıl indirilir kolay işlemler sayesinde öğrenebilirsiniz. Takipte kalın!


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail