Instagram Video İndir

Bu nasıList içeriğinde hızlı ve kolay bir şekilde instagram video indir.

Eğer doğru araçlara sahipseniz, Instagram videolarını indirmek göründüğü kadar karmaşık değildir.

Instagram, anı yaşamak ve bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmakla ilgilidir. Birkaç dokunuşla bir fotoğraf veya video çekebilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşılan fotoğraflara ve videolara da göz atabilirsiniz. Peki ya bir videoyu çevrimdışıyken görüntülemek için kaydetme fikrinden hoşlanıyorsanız veya sadece Instagram dışında görüntülemek istiyorsanız? Bu nasıList içeriği tam sizin için.

Instagram, ilgilenebileceğiniz videoları bulmanızı ve yer imlerine eklemenizi kolaylaştırır, ancak gelecek nesillere kaydetmek istediğiniz videoları indirmek için yerleşik bir seçenek sunmaz. Instagram videolarını indirmek istiyorsanız, size yardımcı olması için üçüncü taraf araçlara bakmanız gerekecek (tıpkı Instagram Fotoğraf İndirme istediğiniz gibi).

İşte burada baktığımız şey bu. İster bilgisayarınızda, ister cep telefonunuzda veya tabletinizde kullanıyor olun, Instagram videolarını indirme için kullanabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır.

Instagram Video İndir PC

Instagram videolarını indirmenize izin veren çok sayıda web sitesi var ve hepsi hemen hemen aynı şekilde çalışıyor. En kolay, en şık ve en güvenilir olanlardan biri DownloadGram‘dır.

Siteden yararlanmak için önce Instagram’ı ziyaret etmeniz ve ilgilendiğiniz videoyu izlemeniz gerekir. Web tarayıcınızın adres çubuğundaki URL’yi kopyalayın, DownloadGram sayfasına geçin, Instagram bağlantısını tıklayın. yukarı ve ardından URL’yi DownloadGram sayfasındaki metin alanına yapıştırın. Download düğmesine basın, video analiz edilirken bekleyin ve ardından indirin.

Benzer şekilde çalışan diğer web tabanlı hizmetler arasından Ingramer ve w3toys sitelerini de kullanabilirsiniz.

Instagram Video İndir iPhone

instagram video indir iphone

İOS’ta yürürlükte olan güvenlik kısıtlamaları ile Instagram videolarının indirilmesinin masaüstündeki kadar kolay olmadığı, ancak yine de çok zor olmadığı anlamına geliyor. Tek ihtiyacınız olan doğru uygulamayı kullanmak.

Bir seçenek Blaze: Tarayıcı ve Dosya Yöneticisi; Instagram uygulamasından bir Instagram gönderisinin URL’sini kopyalayın ve ardından Blaze’e yapıştırın. Ardından, indirme düğmesine dokunmanız ve ardından ‘Videoyu Film Rulosuna Aktar’ seçeneğini seçmeniz gerekir. Ayrıca, isterseniz yukarıda verilen web tabanlı seçeneklerden herhangi birini de kullanabilirsiniz.

Instagram Video İndir Android

Android kullanıcıları için, Instagram videolarını indirmek söz konusu olduğunda, bahsedilen web tabanlı hizmetlerden birini kullanmak da dahil olmak üzere çeşitli seçenekleri vardır. Bununla birlikte, işleri biraz daha kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz Android uygulamalar da var. Böyle bir seçenek, adından da anlaşılacağı gibi çok şey yapan ücretsiz bir uygulama olan Video Downloader for Instagram’dır.

Uygulama ücretsiz olduğu için reklamlara katlanmanız gerekecek. Video Downloader for Instagram, mükemmel bir iş çıkarıyor. Peki bu uygulamayı nasıl mı kullanacağız; Instagram uygulamasında, videoyu kaydetmek istediğiniz gönderinin sağ üst tarafındaki üç nokta düğmesine dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” yı seçin. Video Downloader for Instagram uygulamsına geçin ve ‘Yapıştır’ seçeneğini seçin. Hepsi bu kadar.

Bu içerik hoşunuza gittiyse bir sonraki nasıList olan Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır içeriğini de görüntüleyebilirsiniz.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail