Serial Metal

Alüminyum üretmek niyetiyle 2015 yılında kurulmuş olan Serial Metal yıllık 9 bin ton üretim yapıyor. Konya alüminyum alanında çalışan rakip firmalardan modern üretimi benimsemesi sayesinde ayrılıyor.

Modern üretim için gerekli olan tüm makineleri bünyesinde barındırarak yıllık alüminyum gereksiniminin karşılanabilmesini sağlıyor. Ayrıca gereksinimin artması durumunda müşterilerini mağdur etmemek amacıyla üretim kapasitesini artırmaya yönelik girişimlerde bulunuyor.

Serial Metal Ürün Çeşitliliği

Konya’da bulunan Serial Metal üstün kaliteli alüminyum ürünlerin elde edilmesi için çalışıyor. 

Firma bünyesinde bulunan alüminyum ürünlerinin isimleri şunlar oluyor;

Bu ürünler endüstri sektörüne hitap ediyor. Bu sektörde üretilen eşya ve makinelerin alüminyum desteğine sahip olması sağlanıyor. Kolay işlenebilen bir metal olduğu için pek çok üretim sahasında alüminyum tercih edilebiliyor.

Serial Metal Alüminyum Tedarikçisi

Serial Metal uzman ekibi sayesinde alüminyum rulo, levha ve disklerin tedarikçiliğini yapıyor. Tedarikçi arayanlar için tercih edilebilir bir firma olan Serial Metal ürünlerinin tamamında uluslararası standart ölçülerini kullanıyor. Böylelikle firmanın ürünlerini tercih eden kişilerin uluslararası standarda sahip alüminyumları kullanarak kaplama ve diğer işlemleri yapabilmelerini sağlıyor.

Sektörlere Uygun Üretimin Öncüsü Serial Metal

Alüminyum dökme rulo ve levha üzerine çalışan firma sektörlere uygun üretimin gerçekleşmesi adına profesyonel ekibiyle çalışıyor. Firmanın ürün sağladığı sektörlerin en önemlileri ise mutfak, inşaat, enerji, otomotiv, tüketim ve ısıtma soğutma sektörleri oluşturuyor. Bu sektörlerin amaçlarına uygun alüminyumun çubuk, kare, boru, sac, profil ve köşebent gibi türlerde üretilmesini sağlıyor. Böylelikle ürünlerinin geleceğe ulaşabilmesini sağlıyor.

Ürün Tedariği İçin Serial Metal İletişim Yöntemleri

Alüminyumdan yapılan disk, levha, rulo veya sac ürünlerine ihtiyacı olan kişiler tedarik için Serial Metal iletişim kurup kısa sürede ürünlere sahip oluyorlar. Firmayla iletişim için kullanılabilecek yöntemleri ise web sitesi, telefon ve tesis adresini kullanmak oluyor. Web sitesindeki Bize Yazın ve İletişim bölümleri ürün siparişlerinin verilebilmesi için kullanılıyor. Bunun dışında firmanın telefon numarası siparişler ve ürün detaylarını öğrenmek için kullanılabiliyor.

Serial Metal’e ait alüminyum ürünlerini yerinde görmek isteyen kişiler ise Konya’da yer alan Organize Sanayi Bölgesi’ne ulaşmaları gerekiyor. Tesise ulaştıklarında ise yetkililer ve çalışanlarla görüşme veya isteklerini iletme şansları oluyor.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]

Sıradaki nasıList ↓

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail