Twitter Video İndir (MP4&MP3)

Twitter video indirme nasıl yapılır, twitter’dan video nasıl indirilir, Twitter Video Downloader gibi sorularınızın cevabını bu nasıList içeriğinde sizler için derledik.

Konunun detaylarına girmeden önce şunu söylemek güzel; Twitter üzerinden herhangi bir videoyu indiremezsiniz. Twitter videoları nasıl indirilir sorusunun cevabını merak edenler öncelikle bu cevabı verelim . Ne yazık ki bunu Twitter resmi web sitesinden veya uygulamadan yapamazsınız. Bunun için bir 3. taraf uygulaması veya web hizmeti kullanmanız gerekir. Aşağıda bu uygulamalar hakkında konuşacağız.

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

twitter video indir

Bunu nasıl yapacağınızı size anlatacağız, ancak bir uygulamadan veya web hizmetinden yararlanmanız gerekeceğini unutmayın:

 • İndirmek istediğiniz Twitter videosunu veya gifini seçin.
 • ‘Tweet bağlantısını kopyala’yı seçin (sağ üst köşeden); bunu adres çubuğundan yapabilirsiniz.
 • Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, uygulamanın uygulamasının veya web sitesinin metin kutusunda uygun yere yapıştırın.
 • İndir düğmesine tıklayın.
 • Ve videoyu bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kaydedin. 

Bu konuda yüzlerce uygulama ve web sitesi var. Çoğu ücretsizdir, ancak bazıları ücretlidir. Bu tercihi size bırakıyoruz. Bu uygulamaları hem bilgisayarınızda hem de mobil cihazlarınızda (Android ve iOS) kullanabilirsiniz. Tüm videolar doğrudan Twitter’ın CDN sunucularından kaydedilir. 

https://help.twitter.com/en/using-twitter/twitter-videos

Twitter’da Neden Video İndiremiyorum

Eğer yapamıyorsanız  Heyecan video indirmek,  bu durum için bazı nedenler olabilir. Genellikle kullandığınız uygulama veya web sitesi sunucusu sorunundan kaynaklanır. Veya kullanmakta olduğunuz internet bağlantısında bir sorun var. Diğer bir olasılık, videoyu paylaşan kişinin bu videoyu paylaşmayı engellemesidir. Birkaç benzer problem yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda farklı bir video indirmeyi deneyin. Hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, sorunun nedenlerini öğrenmek için uygulama yayıncısıyla iletişime geçebilirsiniz. Veya başka bir uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz. Çok seçeneğiniz var.

Twitter için Video İndirici Uygulamaları

Web sitemizde farklı uygulamaların promosyonlarını yayınlamayı sevmediğimiz için lütfen bizden bu konuda herhangi bir tavsiye istemeyin. Bunu yaparsak sorumluluk alırız ve bu iyi olmaz. Bu konuda bir uygulama veya web hizmeti bulmak çok kolay. Google’da yazmanız yeterlidir ve bunlardan binlercesini göreceksiniz. Uygulamalar yerine web servislerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü güvenlik açısından daha güvenlidirler ve herhangi bir siteye üye olmadan işleminizi online olarak yapabilirsiniz. Bununla iyi şanslar!

Twitter’dan Bilgisayarıma Nasıl Video İndirebilirim?

As  Instafollowers.co  sitesinde, biz Instagram için bazı ücretsiz video indirme hizmeti var ama için bir hizmet hazırlanmamış olması  indir Heyecan videoları  henüz. Belki çok yakında, onu aktif hale getireceğiz! Ekibimiz şimdi üzerinde çalışıyor.

Bu hizmeti hazırlayana kadar, videoyu veya filmi yukarıda açıklandığı gibi indirmeyi veya Descargar’ı kullanmayı deneyebilirsiniz. Şu anda size yardımcı olamadığımız için üzgünüz, ancak isterseniz web sitemizdeki diğer ücretsiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Videoları ayıklamak için işletim sistemi pazarınızdan uygulamalar indirebilirsiniz. Ücretsiz olanları seçin. Veya çevrimiçi web sitelerinden daha pratik bir yol yüklemeye çalışın.

Twitter Fotoğrafları ve Videoları Nasıl İndirilir

Twitter, popüler bir sosyal mesajlaşma hizmetidir. Tweet yazmanın yanı sıra medya içeriğini de destekler. Twitter’da her gün birçok farklı fotoğraf ve video görüyoruz ve bunların bir kısmını bilgisayarımıza indirmek isteyebiliriz. Resimleri veya videoları indirmek istiyorsanız , Twitter’daki fotoğrafları ve videoları bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi göstereceğiz  .

Twitter video indirme için:

Twitter videolarını ve GIF’lerini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, bunun sizin için zor olduğunu düşünmeyin çünkü oldukça basit. Bu işlemi yapabileceğiniz birkaç web sitesi var. Herhangi bir web sitesine gidebilir ve bunu basit bir kopyalama ve yapıştırma işlemi ile yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek herhangi bir videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 1. Twitter’ı açın.  Twitter web sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın.
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun.  İlgili tweetin sağ üst okuna tıklayın ve Tweetin  Bağlantı Adresini Kopyala  seçeneğine tıklayın.
 3. Twitter Video Downloader web sitesini açın.  Sonra http://twittervideodownloader.com bu adrese gidin, bağlantıyı kutuya yapıştırın.
 4. İndirmek için tıklayın . Bu yöntemi kullanarak, videoları veya gifleri Twitter’dan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme süresi videonun boyutuna göre değişebilir.

Twitter’dan fotoğraf indirmek için:

Twitter’dan bilgisayarınıza resim indirmek, video indirmekten bile daha kolaydır. Bunun için bir web sitesine veya programa ihtiyacınız yok. İstediğiniz herhangi bir fotoğrafı çok hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilir, masaüstünüzden veya dizüstü bilgisayarınızdan telefonunuza da aktarabilirsiniz.

 1. Twitter’a gidin ve hesabınıza giriş yapın.
 2. Tweet’e gidin ve bilgisayarınıza indirmek istediğiniz resmi açın.
 3. Resmi sağ tıkladığınızda, Resmi  Kaydet  seçeneği görünecektir. Fotoğrafın bilgisayarınıza kaydedilmesini istediğiniz klasörü seçin ve devam edin.
 4. Chrome, Firefox veya Safari kullanıyorsanız, resmi sağ tıklayın ve ardından  Resmi Kaydet  seçeneğini tıklayın .
 5. Resim, bilgisayarınızda istediğiniz klasöre kaydedilecektir.

Twitter İçeriğini İndirme Hakkında SSS

Twitter fotoğraflarını indirmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmam gerekir mi?

Hayır! Twitter fotoğraflarını indirmek, video indirmekten daha kolay. Fotoğrafa sağ tıklamanız veya uzun dokunmanız ve cihazınızın görüntüsünü kaydetme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Twitter’dan video veya fotoğraf indirmek yasak mı?

Eh, fotoğraf veya video indirmek yasa dışı değildir ve kısıtlanmıştır. Ancak, kendi başınıza paylaşmaya karar verirseniz, telif hakkı ihlalleriyle başınız belaya girebilir. Önce asıl sahibin onayını almalısınız.

Twitter’dan nasıl video indiririm?

Tarayıcınızda Twitter sitesini açın, ilgilendiğiniz tweet’i arayın, “Video adresini kopyala” öğesi görünene kadar videoya uzun basın, tıklayın. Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, yukarıda bahsettiğimiz sitelerden birinde kullanabilirsiniz: Twitter videosunu indirin.

Twitter Video İndirmeyi Sonlandırmak İçin

Yazımızı okuduktan sonra Twitter videolarını indirirken sorun yaşamazsınız. En iyi Twitter videolarınızı indirme zamanınız geldi. Twitter videolarının nasıl kaydedileceği konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

Sizin de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz; Twitter Dondurma Nasıl Yapılır? ile ilgili önceki içeriğimiz.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail