Ana sayfa Teknoloji Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

16516
0

Wifi şifre kırma 2019 nasıl yapılır başlıklı içeriğimizi yeni yöntemler ekleyerek yeniledik.

Geçtiğimiz yıl milyonlarca kişi tarafından ilgiyle okunan wifi şifre kırma programsız, telefondan ve pc olmak üzere bu içerikte sizin için yeni yöntemler ekleyerek yeniden bir araya getirdik.

Şifre kırma programsız veya telefondan şifre kırma olarak arama yapan kullanıcıların karşısına çok farklı seçenekler çıkıyor. Bazı yöntem çok basit bazı yöntem ise çok karışık, bizde içerikte size en kolay yöntemlerle wifi şifresi nasıl kırılır bilgi vereceğiz.

Bilgisayardan Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Eski ve en etkili wireless şifre kırma yöntemi olan wifi dumpper ile saniyeler içerisinde wifi ağlarının şifrelerini ele geçirebilirsiniz.  Dumpper Programı Kablosuz Modemlerdeki WPS açıkları sayesinde modemlerin wifi şifresini kıran bir programdır. Programın kullanımı oldukça basittir. Bu işlemi yapmak için aşağıdaki talimatları sırayla izleyin;

 • Aşağıda verilen bağlantı üzerinden dumper kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz dosya içerisindeki kurulum dosyası üzerine çift tıklayarak dumpper programını bilgisayarınıza yükleyin.
 • Otomatik olarak açılan program ekranı üzerinden “WPS” sekmesine geçerek “Ara” butonu ile wifi ağlarını arayın.
 • Şifre kırma işlemini uygulayacağınız wifi ağını seçerek “Hızlı Başla” butonuna tıklayın.
 • Gelen küçük pencerede yine şifre kıracağınız wifi adını seçin.
 • Yaklaşık 3 dakika içerisinde şifre çözülecek ve wifi ağına bağlanmış olacaksınız.

Dumpper Programını edinmek için tıklayın

Wifi Şifre Kırma Telefondan Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda wireless modemler ile cep telefonu üzerinden internet kullanımı artmıştır. İnsanların neredeyese tamamı bilgisayar yerine mobil cihaz ile wifi üzerinden internete girerek, ofis, film ve oyun ile vakit geçirmektedir. Genellikle sosyal medya kullanımında büyük kolaylık sağlayarak internete giren kullanıcılar mobil internet maaliyetleri yüzünden wifi interneti tercih etmektedirler. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için wifi warden şifre kırma olayı bu ufak program sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlem için aşağıda size verilen talimatları izleyin;

 • Android ya da iOS işletim sistemli cihazlarınızın market uygulamasını açarak arama kısmına “Wifi Warden” terimini yazarak uygulamayı yükleyin.
 • Yüklediğiniz programı açarak wifi ağları arasından şifresini kırmak istediğiniz ağın üzerine basılı tutarak “MAC Adresi” numarasını kopyalayın.
 • Cep telefonunuzda yüklü internet tarayıcısı uygulaması (Google Chrome vb.) açarak adres çubuğuna (http://wifihack.work/wps-pin-cevirici.html) adresini girin.
 • Kopyaladığımız “MAC Adresi” numarasını gelen alana yapıştırarak “WPS Pin Bul & Oluştur” butonuna tıklayın.
 • Oluşturulan pin numarasını kopyalayarak yeniden “Wifi Warden” uygulamasını açın ardından wifi şifresini kırmak istediğiniz ağ üzerine bir kez tıklayın.
 • Daha sonra “Bağlan” butonuna tıklayarak sırasıyla “WPS Kullanarak Bağlan” ve “PIN Gir” seçeneğini seçerek kopyaladığınız pin numarasını gelen alana yapıştırarak “Bağlan” seçeneğine basın.

Artık wifi şifresini kırdığınız ağa bağlısınız. Tebrikler!

Wifi Şifre Kırma Video Anlatım

Bu içerik hoşunuza gittiyse Xml Dosyası Nasıl Açılır? adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here