Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır? [2020-2021]

Instagram şifre kırma konusunda hazıladığımız ve bugüne kadar milyonlarca kişi tarafından ilgiyle okunan nasıList içeriğini güncelledik.

Instagram’ın artan popülaritesi nedeniyle, az sayıda insan onu kötüye kullanabilir. Son zamanlarda insanlar gerekli menfaatler yerine gereksiz menfaatler elde ettiler.

Bir ebeveyn, böyle bir platformdan çocuğunun siber zorbalığın kurbanı olup olmadığını bilmelidir. Instagram hesap şifresini öğrenmek için nedenler şöyle sıralanabilir;

  • Çocukların veya partnerin hesabında her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek;
  • Hesap şifresi unutulduğunda;
  • Eşin sadakatini görmek için.

Tekrar hatırlatmakta fayda var! Bu nasıList içeriği diğer kişilerin Instagram etkinliğini kontrol etmek isteyen ve bir Instagram hesabına nasıl girileceğini bilmeyen kişiler için özel olarak hazırlanmıştır.

Bölüm:1 Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Bu bölümde, şifreyi bilmeden birinin Instagram hesabını hackleme olasılığını tartışacağız. Daha fazlası, bilgisayar korsanlığı etkinliğini gerçekleştirme adımlarını paylaşacağız.

1.1: Şifresini Bilmeden Birinin Instagramını Hacklemek Mümkün mü?

Evet, birisinin Instagram hesabını hacklemek tamamen mümkün. Casus uygulama, birinin Instagram hesabını şifre olmadan hacklemenin en sakin ve zararsız bir yöntemidir.

Kullanıcının hedeflenen bir kişiyi hacklemek için teknik becerilere ihtiyacı yoktur. Instagram’ı hacklemek isteyenler için zahmetsizdir. Geçmişte, düşünülemez olsa da.

Hesapları hacklemek için birçok casus uygulama var. Bu tür uygulamaları kullanarak, şifreyi bilmeden hesaba erişim sağlanabilir. Keylogger işlevi de parolanın belirlenmesinde hayati bir rol oynar.

Dahası, diğer sosyal medya uygulamalarının konum ve sohbet geçmişini takip etmek için eklenen yardımcı programlar bir bonus. Bir kullanıcı, hedeflenen Android veya iOS akıllı telefonun Instagram uygulamasından paylaşılan fotoğrafları ve tüm arama geçmişini görebilir.

1.2: Minspy Uygulamasını Hedef Android veya iPhone’da Hack Instagram’a Ekleme Yöntemi

instagram şifre kırma

Minspy , hedeflenen kişinin gözünden gizlenmiş tarayıcı tabanlı, güvenli ve sezgisel bir uygulamadır. Hizmet ile hedeflenen kişinin kişisel bilgilerini kesmek kolaydır. Bununla birlikte hedef telefondan aramalar, konumlar, uygulamalar ve mesajlar gibi kişisel verilere de erişebilir.

Kullanımı basittir. Kullanımı için özel bir teknik beceriye ihtiyaç yoktur. Hedef telefonda meydana gelen neredeyse her şeyi izleyebilir.

1.2.1 Android cihazı izlemeye başlamak için basit adımlar.

Adım 1: İlk olarak, herhangi bir web tarayıcısı üzerinden resmi Minspy web sitesini ziyaret edin. Ücretsiz kayıt simgesine tıklayın ve E-posta ve şifre girin. Hesap bundan sonra yakında platforma kaydedilecektir.

Adım 2: Hedef Android telefona erişin ve Ayarlar menüsüne girin. Kilit Ekranı ve Güvenlik seçeneğine gidin. “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin ve bir sonraki adıma geçmeden önce “Tamam” a dokunun.

3. Adım: Uygulamayı indirip hedef Android cihaza yükleyin. İşlem iki dakikadan uzun sürmez. Açın ve daha önce bir hesap açmak için kullanılan kullanıcı adını ve şifreyi girin. Uygulama kısa bir süre sonra listeden kaybolacak ve birinin onu tespit etmesi imkansız hale gelecektir.

Adım 4: Çevrimiçi kontrol panelini açın ve Minspy ile hedeflenen kullanıcının Instagram hesabını şifresi olmadan düzgün bir şekilde kesmek için uygulamanın özelliklerine gidin.

Hedef telefondaki her hareketi izleme ve izleme yöntemi Android’den biraz farklıdır.

2.2 İşte bir iOS cihazında Instagram etkinliklerini izlemek için basit adımlar.

Adım 1: E-posta adresini ve şifreyi girerek platforma bir hesap kaydedin. Uzaktan izleme için aylık abonelik satın alın. Hedef platform olarak iOS / iPhone’u seçin.

Adım 2: Hedef telefona iOS için herhangi bir uygulama eklemenize gerek yoktur. Kullanıcı, diğer kişinin iCloud hesap ayrıntılarına erişebilmelidir. İCloud kullanıcı adını ve şifresini girin ve Minspy’nin hedef cihazla senkronize olması için birkaç dakika bekleyin.

3. Adım: Senkronizasyon tamamlandıktan sonra, iOS izleme sürecini başlatmak için çevrimiçi kontrol paneline erişin.

Bölüm 2: Instagram Şifresi Kırmak İçin En İyi Uygulama

Minspy güvenli, web tabanlı ve sezgisel olan kaliteli bir uygulamadır. Uygulama, izleme süreci boyunca gizli kalır.

Modern akıllı telefonları izlemek için verimli bir şekilde kullanılır. Bu sayede, şifreyi bile bilmeden hedeflenen kullanıcının Instagram’ın sohbet geçmişi, hesap bilgileri ve medya dosyaları gibi her bir ayrıntıyı bilebilirsiniz. Dahası, aramalar, mesajlar ve konumlar gibi kritik verilerin görüntülenmesine izin verir.

2.1 Minspy Neden Birinin Instagramını Şifresiz Hacklemek İçin En İyi Uygulama?

Minspy, kullanıcıların anonimliklerini korurken kritik verilere erişmelerine olanak tanır. Yükleme işleminden sonra etkinleştirilen gizli mod nedeniyle, hedef kişinin birisinin Instagram’ını hackleyip hacklemediğini bilme olasılığı düşüktür.

Platform% 100 güvenlidir ve müşterinin mutlak mahremiyetini ve hedeflenen kişinin verilerini sağlar. Cihazdan sunucularına herhangi bir bilgi depolamaz. Verilere yalnızca abone erişebilir.

Artıları

  1. SMS, Aramalar, Sosyal Uygulamalar ve GPS izleme özelliği ;
  2. Uzaktan erişime izin verir;
  3. Gelişmiş işlevleri etkinleştirmek için jailbreak veya root gerekmez;
  4. Kullanımı kolay.

Eksileri

1. Ücretsiz deneme sürümü yoktur.

2.2 Minspy’nin Özellikleri

Kullanıcının birisinin Instagram hesabına şifre olmadan erişimini sağlamak dışında, Minspy, hedef Android veya iOS cihazını takip etmek için birçok özelliğe sahiptir. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

.Call Spy

Bu özellik, hedef telefondaki arama günlüğü hakkında bilgi verir. Kullanıcı tarafından kaç çağrı alındığı ve kaç çağrı yapıldığı belirlenebilir. Kişi ayrıntıları da bu işlevle görüntülenebilir.

Kullanıcıya telefonda bulunan tüm mesajlar hakkında hayati bilgiler verir. Alınan mesaj sayısı ve gönderilen mesajlar gibi bilgilere erişilebilir. Dahası, silinen SMS’ler de platformla geri alınacak ve kullanıcının en küçük ayrıntıyı bilmesini sağlayacaktır.

.Konum İzleyici

Hedef kişinin evde veya işyerinde olmadığı zamanlarda nereyi ziyaret ettiğini söyler. Veriler, Google Haritalar ve benzeri diğer yardımcı programların yardımıyla kullanılabilir. Bu özellik, ebeveynlerin çocuklarının bulunduğu yerden memnun kalması için en iyi seçenektir.

Bölüm 3: Birinin Instagram Şifresini Casus Uygulama İle Nasıl Hacklersiniz?

Spyine , Instagram’ı şifre olmadan hacklemek için de kullanılan başka bir kullanışlı uygulamadır. Son teknoloji bir hizmet olarak bilinir çünkü hedef telefonu jailbreak veya root yapmaya gerek yoktur.

Bu, Spyine’nin herhangi bir teknik bilgi olmadan kullanımının kolay olduğu ve gerekli tüm özelliklerin kullanıcı tarafından anında kullanılabileceği anlamına gelir. Dahası, web tabanlı bir arayüz yardımıyla hem Android hem de iOS cihazları takip edebilir.

Ek olarak, kullanıcının tam gizliliğini ve tespit edilemez bir casusluk sürecini sağlamak için gizli mod sunar. İPhone’a yüklemek için, kullanıcı yalnızca ilgili forumda iCloud hesap ayrıntılarını girerek izleme işlemine başlayabilir.

Instagram Şifre Kırma Video Anlatım

Instagram Şifre Kırma Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Şifre Kırma Termux Programında Nasıl Yapılır?

Termux programı 3.parti bir uygulama olup Instagram uygulamasına ek olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Instagram Şifre Kırma Şifrelax Programı İle Nasıl Yapılır?

Şifrelax sitesi üzerinden Instagram şifre kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Şifre Kırma Phyton İle Nasıl Yapılır?

Phyton programını cihazınıza yükleyerek kolay bir şekilde Instagram şifre kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç

İnsanlar Instagram hackleme olayını etik olmayan bir çaba olarak görüyorlar. Çoğunlukla suç alanıyla ilişkilidir. Bununla birlikte, sevilen birinin mahremiyeti veya bütünlüğü tehlikedeyse, hızla gerekli bir kötülüğe dönüşebilir. Yasal olarak, bir kişi sevdiği kişinin her bir aktivitesini izlemek için casus uygulamaları kullanabilir.

Bu tür uygulamalar, izledikleri kişinin herhangi bir yardıma ihtiyacı olup olmadığı konusunda ilgili ebeveyni, eşi veya işvereni de uyarır. Burada, Minspy ve Spyine ile Instagram şifre kırma işleminin nasıl yapıldığına dair çeşitli teknikleri anlattık.

Dilerseniz bir diğer nasıList içeriği olan Instagram Hesap Çalma Nasıl Yapılır? adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail