Aile Hekimi Randevu Nasıl Alınır?

İçerik 1 yöntem ve 2 adımdan oluşuyorSoru & Cevap

Aile hekimliği sistemi hayatımıza girmesiyle birlikte insanlar arasında; aile hekimi randevu almak, sorgulamak, mhrs randevum gibi sorular çoğalmıştır. Aile hekimine gitmeden randevu almak isteyen insanlar için nasıList ekibi olarak tüm bu soruların cevabını detaylı olarak derledik.

Hemen sayfayı aşağı kaydırarak aile hekimi randevu nasıl alınır adım adım ve resimli talimatlar ile kolayca öğrenin.

  1. Alo 182 hekim randevu merkezini arayın.

Mobil cep telefonunuzdan ya da sabit telefon üzerinden (182) hekim randevu merkezi numarasını arayarak çıkan telesekreter ile konuşarak aile hekiminizden randevunuzu alın.

  1. MHRS sistemi üzerinden aile hekimi randevu talebinde bulunun.

MHRS sistemi resmi web sitesi(https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/) üzerinden giriş bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra gelen menü üzerinden kendi aile hekiminizi seçerek randevunuzu alın.

  • MHRS sistemini kullanabilmek için kimlik bilgilerinizle ya da e-Devlet bilgilerinizle sisteme kayıt olup giriş yapmanız gerekmektedir.

Önerilen İçerik >> Aile Hekimi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bunu paylaşarak sende insanlara yararlı olabilirsin!
nasıList okuyarak bilgileniyorsun

nasıList platformunun temel misyonu insanların öğrenmesine yardımcı olmaktır. Az önce okuduğunuz içeriğin size faydalı olmasını diliyoruz. Yukarıda bulunan paylaşım butonları aracılığıyla içeriği arkadaşlarınızla paylaşarak sizde insanlara yararlı olabilirsiniz.

Bu içeriği okuduğunuzu bize bildirmek için aşağıdaki butona tıklayın. İnsanlara birşeyleri nasıl yapacağını öğretmeyi amaçlayan misyonumuzu desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili aklınıza takılanları sorun!
İçerik Bilgileri
Kategori:Sağlık
Güncelleme:10 ay önce
Görüntülenme:560
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın
İçerik Bilgileri
Kategori:Sağlık
Güncelleme:10 ay önce
Görüntülenme:560
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın