Doeda Giriş Nasıl Yapılır?

Doeda Nedir diye merak edenler için açıkça söylemeliyiz ki, Doeda sizin cinsel dürtülerinizi kontrol altına almanızı sağlayabilecek bir internet sitesidir. Ancak bazı ülkelerden girişi yasaklanmıştır.

Doeda Nedir?

Tamam tamam, hemen kızmayın. Ben Doeda Nedir sorusunun cevabını vereceğim ancak üstüme düşen bazı bilgileri de aktarmak zorunda hissediyorum kendimi.

Kaldığımız yerden devam edelim. Peki ilişki yaşayamıyorsak ölecek miyiz? Tabii ki hayır. Bu kadar karamsar olmamak gerekir. Burada her ne kadar bir sitenin tanıtımını yapıyor olsak da belki de sizlere ailenizin vermediği cinsel bilgileri vermek sorumluluğunu istemeden de olsa üstümüze almış olduk.

doeda giriş

Dünyada milyonlarca insan cinsel ihtiyaçlarını kontrol altında tutabilmek için internet sitelerine girmekte ve arzularını bastırmaktadır. Bu ayıp değildir aksine daha büyük sorunlardan kaçınmak için temel bir görev sayılır.

İşte tam bu noktada karşımıza Doeda çıkıyor. “Doeda Nedir diye geldik dinlediğimiz muhabbete bak!” dediğinizi duyar gibiyim ama şunu açıkça söylemeyiz ki, Doeda cinsel içerikli video sitesidir.

Ne Tür Videolar Barındırır?

Arkadaşlar, Doeda tahmin ettiğiniz gibi p*rno diye isimlendirilen içeriklerin barındırıldığı bir web sitesidir. Bazı ülkelerde engellendiği için nasıl girileceğini bilmeyenler olabiliyor.

Engelli Sitelere Giriş Yöntemi 2020

Vpn’ler filan çok büyük amelelik, hele ücretsiz vpn’ler internet hızını kağnı gibi yapıyorlar. paralı vpn’ler de dolar almış başını gitmişken ucuz değil artık.

Çok daha etkili ve kesin çözümü paylaşıyorum. yalnız uyarayım, bu yöntem anonimliğinizi kaldırmıyor, yani türkiye’den kendi ip’nizle bağlanmaya devam ediyorsunuz. ben anonim kalmak istiyorum kardeşim derseniz vpn’den başka çare yok. internet hızım düşmeden anonim kalmak isterseniz de yukarıda belirttiğim üzere ücreti mukabilinde bir vpn hizmeti almanız lazım.

Doeda sitesine gitmek için tıklayın

Öncelikle firefox nightly kuruyoruz. ondan sonra bu firefox nightly tarayıcısı üzerinden dns over https işlemi yapmanız gerekiyor, internette nasıl yapılacağına dair tonla bilgi var. özetle tarayıcıya about:config yazıp oradan da network.trr’yi arattığınızda karşınıza çıkan sayfada şuradaki veya buradaki işlemleri yapın. yalnız gizli bakınız vermiş olduğum başlıkta da belirtildiği üzere bu işlem de Türkiye’de yemiyor. zaten ben de buraya kadar gelmiş ne yaparsam yapayım yasaklı siteleri açmayı başaramadığımdan vazgeçmiştim.

ta ki bir başlıkta tesadüfen goodbyedpi‘ı görene kadar. evet 3. ve son aşama bunu indirip şurada yazanları yapıyoruz. ve firefox nightly ile vpn’siz wikipedia dahil her türlü siteye (malum siteler de dahil) girebiliyorsunuz.

Şahsi kanaatim vpn ne kadar güvenli (ya da güvensiz ise) bunlar da aynı oranda güvenli veya güvensiz.

İlginizi çekebilir; Yasaklı Sitelere Giriş


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]

Sıradaki nasıList ↓

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail