Ana sayfa Teknoloji Instagram Hesap Çalma Nasıl Yapılır?

Instagram Hesap Çalma Nasıl Yapılır? [Yeni Yöntem 2020]

129454
243

Instagram hesap çalma, Instagram hackleme ve Instagram çalma konusunda hazırlanan içeriği 2020 yılında güncelledik.

Popüler sosyal ağlar arasında ilk sıralarda yer alan Instagram hesabı çalma nasıl yapılır konusunda hazırladığımız ve milyonlarca kişi tarafından ilgiyle okunan nasıList içeriği ile hackleme mantığını çözerek, hesap çalınmasına karşı önlemler alabilirsiniz.

Instagram Hesap Çalma

Instagram günümüzde neredeyse her anına eşlik eden bir sosyal medya platformu haline geldi. Bu popülarite ile milyonlar ve hatta milyarlarca kullanıcıya ulaşan sosyal platform kullanıcıları Instagram hesap çalma 2020 yöntemini öğrenerek bu işlemlere karşı önlem almak isteyenler için tam olarak bir cevap niteliğinde olan bu nasıList içeriğini sizler için hazırladık.

Instagram Hesap Çalmada Hangi Yöntemler Kullanılmaktadır?

Instagram hesap çalmak için bilinen bazı popüler yöntemler vardır. Bu yöntemleri öğrenerek hesabınızın çalınmasına engel olabilirsiniz. Aşağıda anlatılan 3 popüler hesap çalma yöntemini öğrenerek hesabınızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olabilirsiniz;

 • [Birinci Yöntem] Instagram Hackleme; Bu yöntem sayesinde hesabını ele geçirmek istediğiniz kişinin telefon numarası, doğum tarihi vb. bilgilerini deneyerek basit şifreleri öğrenme mümkün olabilmektedir. Bu nedenle tüm sosyal platformlarda kullanılan şifrelerinizi güçlü bir şifre (sayı, karakter ve harf) kombinasyonu kullanmalısınız.
 • [İkinci Yöntem] Virüs Yöntemi İle Hesap Çalma; Diğer bir popüler yöntem olan virüs yöntemi sayesinde Instagram hesabı ele geçirilebilmektedir. Bu yöntemde hesabını çalmak istediğiniz kişinin bilgisayar yada cep telefonuna bir virüslü dosya bulaşması ile mümkün olmaktadır. Trojan ya da bir diğer adıyla Keylogger isimli virüs programı ile kullanıcının klavye ve dokunma hareketleri kayıt altına alınarak hesap çalma işlemi yapılmaktadır. Tüm cihazlarınızda profesyonel bir virüs programı kullanarak tüm sosyal medya hesaplarınızı güvende tutabilirsiniz.
 • [Üçüncü Yöntem] Hesap Bilgileri İsteyen Platformlar; Birçok internet sitesi ve üçüncü parti mobil uygulama sosyal medya hesap giriş bilgilerinizi istemektedir. Güvenilmeyen üçüncü parti internet siteleri ve Instagram uygulamaları da yine giriş bilgilerinizi isteyerek kayıt altına alarak hesabınızın çalınmasına neden olmaktır. Bu nedenden ötürü güvenmediğiniz site ve mobil uygulamalara hesap bilgilerinizi vermeyerek hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

Instagram Hesap Çalma Yeni Yöntem [2020]

Instagram hackleme işlemini yukarıda anlatılan ve 2020 yılında popüler olan yöntemler ile zor gibi görünse de kolayca yapılabiliyor. instagram hesap çalan kişiyi bulma tamamen Instagram yardım merkezi üzerinden mümkün olabilmektedir.

Instagram Hesabı Nasıl Çalınır?

Öncelikle bu işlemin %100 olumlu sonuçlanmadığı ve sadece bilgi amaçlı olduğunu belirtmekte fayda var. Instagram hesabı çalmak isteyen kullanıcılar çoğu zaman başkasının hesabını ele geçirmek için bu yöntemi kullanıyor. Bu işlemi nasıl mı yapıyor sırasıyla göz atalım;

Not: Bu işlemi yapmak için bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

 • Instagram web sitesini açarak hesabı çalmak istediğiniz kullanıcı adını bulun.
 • Giriş sayfası ekranı üzerinden “Şifreni mi unuttun?” seçeneğini seçin.
 • Açılan şifre yenileme ekranında bulunan form üzerindeki gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurarak “Şifreyi yenile” butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada hiçbir yere tıklamadan fare ile sağ tuş ve ardından “Öğeyi incele (CTRL + Shift + J)” seçeneğine tıklayın.
 • Şifre çalma olarak aşağıda verilen gerekli kodları indirdikten sonra kopyalayarak “Edit as HTML” alanına yapıştırın.
 • Ekrana gelen “Yeni Şifre” alanına hesap çalma yapmak istediğiniz kullanıcı için kendinize göre bir şifre belirleyin.

Gerekli kod dosyasını edinmek için tıklayın

Instagram Hesap Çalındı (Geri Alma)

Instagram hesabım çalındı bu soru muhakkak hesabını kaybeden kişilerin aklına gelmiştir. Instagram Hesabım Çalındı, ne yapmam gerek? sorusuna cevap niteliğinde olan Çalınan Instagram hesabını geri alma işlemi için aşağıdaki işlem sırasını takip edebilirsiniz;

instagram hesabım çalındı geri alma

 • Mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan Instagram web sitesi açarak giriş yapma ekranına geçin.
 • “Şifreni mi unuttun?” seçeneğine tıklayın.
 • Gelen ekranda gerekli alana “Kullanıcı adı, telefon veya e-posta adresi” girin ve “Giriş Bağlantısı Gönder” butonuna tıklayın.
 • Bir süre sonra kayıtlı mail adresine şifre sıfırlama gelecektir. Buradan şifrenizi değiştirip, hesabınızı geri alabilirsiniz.

Instagram Hesap Çalma Video Anlatım [2020]

 • İçerik 27 Şubat 2020 tarihi ile güncellenmiş olup size anlatılan işlemlerin sonucunda instagram hesabı çalma işlemini öğrenmiş ve bu işlemlere karşı nasıl koruma almanızı öğrenmiş bulunmaktasınız.

Bu içerik hoşunuza gittiyse Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

243 YORUMLAR

  • Merhaba hatice konudaki yöntem ile birçok kişi olumlu sonuç almıştır. Güncel ve aktif bir işlemdir.

     • Reis iyi hoş yapmışsın da İnstagram resmi web sitesi yenilenmiş, silinen kodun sonunda ( > ile kapatmadan önce) client-root yazıyor ve orayı silip kodunuzu yapıştırdığımızda sayfa http://prntscr.com/kmz1hm şeklinde çıkıyor, yeni şifreyi ve doğrulamasını girip reset yaptığımızda da http://prntscr.com/kmz1lh hatası veriyor, aktif kod bulup paylaşımı düzenlerseniz seviniriz.

     • Selam Draven, platform üzerindeki kodlar Ağustos 2018 itibariyle güncel olup birçok kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

 1. Sayfadaki kodların hepsini mi siliyoruz yoksa tek bir cümeleyi mi nereyi sileceğimizi net bir şeklde söyler misiniz

  • İlgili konudaki işlem ile birçok kişi başarılı olmuştur. Herhangi bir problem bulunmamaktadır.

 2. Ben denedim gayet başarılı bir yöntem arkadaş bunu açıklayarak övgüleri hak ediyor. Ben becerememiş olsam da başkalarının yapmış olması beni mutlu etti. İçeriğiniz için teşekkür ederim.

 3. Benim eski bi hesabım war ve kapatmak istiyorum ama hesaba dair hiçbirşeyi hatırlamıyorum o hesaba nasıl giriş yapabilir nasıl ? Yardımcı olurmusunuz yada siz yapabilirmisin:(

  • Selam Nejla instagram hesap bilgilerinizi bilmiyorsanız platformda bulunan instagram hesap çalma yada instagram şifre kırma yöntemlerini uygulayarak hesabınıza erişebilirsiniz.

 4. hesabı çalamıyorum son dedigini z kopyala yapıştır şeyi olmuyor gerekli olmayan ögeleri silin demişssiniz ama orada bir sürü öge kod var hangilerini silecegiz?

  • Selam elmas, instagram çalma işlemindeki adımlar sağlam ve çalışmaktadır. İlgili adımları tekrar gözden geçirin.

  • Selam canberk, instagram çalma işlemindeki adımlar sağlam ve çalışmaktadır. İlgili adımları tekrar gözden geçirin.

  • Selam harun, instagram çalma işlem basamakları aktif olup çalışmaktadır. İşlemleri yaparken Google Chrome web tarayıcısı kullanmanızı öneririz.

 5. instagram çalma işlemindeki adımları uygulayarak çok kolay bir şekilde bir hesabın giriş bilgilerine ulaştım. Bir sonraki yazınızı ilgiyle bekliyorum

  • Selam Osman, Instagram çalma işlemindeki yöntemler aktif olup birçok kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

 6. Çok akıllıca bir çalma işlemi eski bir instagram hesabımı sayenizde kurtardım. Teşekkürler nasıList

   • bütün adımları takip ederek uygulama yaptım , sizin kodu yapıştırarak enter e bastım ve öğeyi incele sayfasını kapattığımda boş sayfa çıkıyor ,şifre yenile çıkmıyor 🙁

    • Selam kenan, instagram çalma işlemindeki adımlar akitf olup bir çok kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

  • Selam enes, instagram çalma işlemindeki adımlar aktif olup birçok kullanıcı tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

 7. Merhaba ben instagram hesabımı dondurmuştum, şifremi unuttuğum için geri açamıyorum, bu yöntemle instagram hesabımı geri alabilir miyim? denedim ama olmadı ya da ben beceremedim. Yardımcı olur musunuz?

 8. Çok teşekkür ederim içeriğiniz sayesinde instagram çalma işlemini yaptım. nasıList bundan sonra sürekli takipçin olacağım.

  • Selam mehmet, instagram çalma işlemindeli adımlar aktif olup işlem adım sırasını takip ediniz

  • Selam Tuğçe, instagram çalma işlemindeki 7 numaralı adımda gösterilen gerekli kodları silmeniz yeterli olacaktır.

 9. Çok güzel bir yazı sayenizde yıllardır giremediğim instagram hesabımı geri almayı başardım. İyi günler

 10. abi ben dediklerini yaptım entera bastıktan sonra senin yapıştırın dediğin kodla beyaz sayfa çıkıyor ne yapmalıyım

  • Selam merve yılmaz, instagram çalma işlemindeki adımları uygulayarak birçok kişi doğru sonuç almıştır. Bu işlemdeki adımları uygulayabilmeniz için Google Chrome internet tarayıcısının son sürümünü kullanmanız gerekmektedir.

 11. instagram çalma işlemindeki adımları uygulayarak çok kolay bir şekilde eski bir hesabımı geri aldım. Yapacak arkadaşlara tavsiyem google chrome son sürümünü kullanın.

 12. merhaba “Edit as HTML” seçeneğini seçtikten sonra orada bulunan bütün kodları mı silmemiz gerekiyor.bu işlemi yaptığımda boş sayfa çıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

  • Selam Ela, tüm kodları sizlmenize gerek yok, ilgili adımdaki resimde gösterilen kodları sizlmeniz yeterli olacaktır.

 13. Merhaba.Ben uygulamayı sizin dediyiniz gibi yaptım.Fakat şifreyi yenilemek için eposta adresini yazdığımda bir kod gönderildi fakat bna diyil.Ben bundan sonrasını yapamadım.Kodun bana gelmesi için ne yapa bilirim?

 14. İyi günler .Ben her adımı yaptım ama hangi kodları sileceğimi bilmediğimden olmadı,hangi kodları silmemiz gerekiyor?

  • Selam murat, instagram çalma işlemi aktif olup birçok kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

  • Selam Çiğdem, 4. adımda cep telefonu yerine e-posta yolundan faydalanarak instagram çalma işlemini yapabilirsin.

 15. Videolu bir anlatım ile çekerseniz bize çok daha yardımcı olabilirsiniz aslında. Rica etsek videolu anlatım yükler misiniz?

  • Selam Barbaros, instagram hesap çalma işlemindeki adım sırasını iyi takip ederek 6 numaralı adımdan devam ediniz.

   • acaba silmem gereken kodlarda mı yanlışlık yapıyorum tam olarak silinecek kısmı gösterebilir misiniz edit as hmtl yaptıktan sonra çıkan kodlar nereye kadar siliniyor

    • Selam Deli yürek, videolu anlatım da ve resimli anlatımda ilgili kodları silmen yeterli olacaktır.

 16. Abi telefondan yapıyorum herşeyi yaptm , tek tümünü seç var ona tıklıyo videoda , bende tikliyom sonra kes diyor kesiyorum ama video sonra yapıştır ve panola çıkıyor ama bende panola çıkmadığı için yapamıyorum ne yapmalıyım…

  • Selam Soner, instagram hesabı çalma içeriğindeki adımlar aktif olup birçok kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır.

 17. Benim bir instigram hesabina mutlaka girmem lazim bunu ben yapamam girebilecek kisi varsa ucret ne kadarsa veririm sorun degil ama acilen giris yapabilmem lazim ve girdigimden de haberi olmamasi lazim bunu yapabilecek biri varmi burada

 18. Merhaba, 4. adımda takılıyorum. kullanıcı adımı sorup giriş bağlantısı gönder diyor ve bir e postaya gönderiyor. yani öğeyi incele yapamıyorum.

  • Selam Devran, bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Google Chrome tarayıcısının son sürümünü kullanman gerekir.

  • Selam Muhammed, bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Google Chrome tarayıcısının son sürümünü kullanman gerekir.

 19. Hesabı bölüme yazıyorum daha sonra bir e.posta gidiyor bir adrese.sonrasinda haber kaynağını düzenli diyorum . Ekrna cikanlarn hepsini siliyorm ama sonrasi anlamadim yardim edin yapabilen bana ulassin lütfen acil bir durum benimkisi

  • Selam Gururlu, haber kaynağı düzenleyicisine 7 numaralı adımdaki kodu yapıştırarak hesap çalma işlemini tamamlayabilirsin.

   • Videolu anlatım da telefondan giriyorm sayfa kaynagi duzenle diyorm mobil.. yazan kisma tikliyorm. Hepsini seç kes yapıyorum ama sonrasında videoda panoyi seçiyor ama bende pano yazmıyor sadece yapistr var nasıl olacak yardım edin

  • Selam Esra, instagram çalma işlemi için 8 numaralı adımda 2018 güncel kod dosyası eklendi. Gerekli kodu edinerek tekrar deneyin.

  • Selam Esra, instagram çalma işlemini yapabilmeniz için Google Chrome tarayıcısı son sürümü yüklü olmalıdır.

 20. NASILIST çok akıllıca bir yöntem teşekkür ederim sayenizde sevmediğim kişinin şifresini çalabildim. Yapamayan arkadaşlar internet tarayıcınızın son sürümünü kullanın.

 21. bende herşey sorunuz gidiyo şifre yenilemem için iki kutucuk geliyo yeni şifreleri yazıp enter a basıyorum ama sonra çerezleri etkinleştir gizli moddan çık vs bişeyler diyo orada takıldım kaldım lütfen yardımcı olun

  • Selam Cafer, mobil internet tarayıcılar için Edit HTML adlı eklenti gerekmektedir. Chrome tarayıcısı son sürümünde otomatik olarak gelen bu eklenti senin mobil cihazında bulunmuyorsa mobil mağazadan edinebilirsin.

 22. ben şifre yenilemeye kadar geliyorum şifreyi yazıyorum entere bastığımda hata veryo ve bu yazıyo lütfen yardımcı olur musunuz Hata
  Bu sayfa yüklenemedi. Tarayıcında çerezler devre dışıysa veya Gizli Modu kullanıyorsan, lütfen çerezleri etkinleştirip veya Gizli Modu kapatıp, ardından işlemini tekrar yapmayı dene. bu yazıyo ne yapmam gerek

 23. Ben telefon dan yapıyorum videoda herseyi siliyor kodu yapıştırıyor o kod ile verdiğiniz kod aynı değil ve artık o kod 7.aşamada yazmıyor yardım edin

  • Selam Eyüp, mobil internet tarayıcılar için Edit HTML adlı eklenti gerekmektedir. Chrome tarayıcısı son sürümünde otomatik olarak gelen bu eklenti senin mobil cihazında bulunmuyorsa mobil mağazadan edinebilirsin.

    • Selam Eyüp, mobil internet tarayıcılar için Edit HTML adlı eklenti gerekmektedir. Chrome tarayıcısı son sürümünde otomatik olarak gelen bu eklenti senin mobil cihazında bulunmuyorsa mobil mağazadan edinebilirsin.

 24. Mantıklı bir işlem teşekkür ederim nasıList sitenizden birçok işe yarar şeyin nasıl yapıldığını öğrendim.

 25. selam,ben bütün işlemi doğru yapıyorum ancak sonunda ” Bu sayfa yüklenemedi. Tarayıcında çerezler devre dışıysa veya Gizli Modu kullanıyorsan, lütfen çerezleri etkinleştirip veya Gizli Modu kapatıp, ardından işlemini tekrar yapmayı dene. ” uyarısı çıkıyor ve bunu kapatamıyorum yardımcı olabilir misin ?

 26. Gerçekten çok teşekkürler bunu hazırlayan kişi sayesinde yıllar önce açtığımız Instagram hesabının şifresini geri aldım. Yapamayan arkadaşlar Google Chrome son sürümünü kullansınlar. İyi günler

  • Selam Astan, mobil cihazınızda Instagram çalma işlemini yapıyorsanız bunun için mobil cihazınızda bulunan mağaza uygulamasından ücretsiz olarak edit as html adlı Chrome eklentisini indirmelisiniz.

 27. merhaba instagram calma işlemini sırayla yaptım yeni şifre ekranı geldi sifreyi yazıp onayladım ama sonra hata bu sayfa yüklenemedi diye bir yazı geliyor yardımcı olurmusunuz

  • Selam kazım, Instagram çalmak için tarayıcınız son sürümünü yükleyin ve ardından çerezleri etkinleştirin.

 28. Video sonundaki kestikten sonraki panoda kopyaladigi metini nasıl yapabilirim acilen lazım yardımcı olur musunuz ?

  • Selam Songül, mobil internet tarayıcılar için Edit HTML adlı eklenti gerekmektedir. Chrome tarayıcısı son sürümünde otomatik olarak gelen bu eklenti senin mobil cihazında bulunmuyorsa mobil mağazadan edinebilirsin.

  • Selam Tuğba, bu işlemi yapabilmen için Google Chrome tarayıcınızın son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

  • Selam Açelya, 8 numaralı adımdaki resim üzerine tıklayarak instagram çalma kodunu edinebilirsin.

 29. Kullanıcı adını girdiğinde direk telefon numarasına giriş bağlantısı gönderiyor nasıl olacak beceremedim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here