Instagram Şifre Yenileme Nasıl Yapılır?

Instagram sosyal medya platformu dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler sosyal medya platformları arasında üst sıralarda yer alıyor. Milyonlarca kullanıcının bulunduğu fotoğraf ve video paylaşım platformu üzerinde insanların şu sıralar akıllarındaki sorular genellikle; instagram şifremi unuttum, instagram şifre yenileme, instagram şifre değiştirme, instagram şifre sıfırlama, instagram şifre bulma gibi sorular için cevap arayan insanlar için nasıList ekibi olarak soruların cevabını detaylı olarak derledik.

Hemen sayfayı aşağı kaydırarak instagram şifremi unuttum diyenler için instagram şifre yenileme nasıl yapılır adım adım ve resimli olarak öğrenin.

[YÖNTEM-1] Instagram Şifre Yenileme İşlemi

instagram şifre yenileme

  1. Herhangi bir tarayıcı üzerinden instagram şifre yenileme sayfasını açın.

Instagram resmi web sitesi üzerindeki şifre yenileme sayfasına, Android, iOS ya da diğer mobil cihazlarınız ile masaüstü – laptop bilgisayarınız üzerindeki herhangi bir Chrome, Safari, Opera vb. internet tarayıcı kullanarak açın.

  • Instagram kalıcı hesap kapatma sayfasına bu bağlantıyı tıklayarak açabilirsiniz.
  • Mobil uygulama üzerinden instagram şifre yenileme işlemi yapılmadığını hatırlatalım.

  1. Gerekli bilgileri doldurarak “Şifreyi Yenile” butonuna tıklayın.

Açılan sayfa üzerinde sizden istenen “E-posta ya da kullanıcı adı” ile “reCAPTCHA robot kontrolü” alanını doldurun ve aktif hâle gelen “Şifreyi Yenile” butonunu tıklayın.

  1. Mailinizi kontrol ederek gelen şifre yenileme bağlantısını tıklayın.

Instagram hesanınıza bağlı e-posta adresinizi kontrol edin ve gelen kutunuzda bulunan, size gönderilen şifre yenileme bağlantısını tıklayın.

instagram şifremi unuttum

  1. Şifre yenileme sayfasına yeni şifrenizi belirleyin.

Açılan şifre yenileme sayfası üzerinde “New password” ve “New password confirmation” sırasıyla kutucukları doldurarak “Şifreyi Yenile” butonunu tıklayarak instagram şifre yenileme işlemini tamamlayın.

  • Bu işlemşler instagram şifremi unuttum sorusunun en basit cevabıdır.

İlginizi Çekebilir >> Çizik CD – DVD Kurtarma Nasıl Yapılır?


Bununla ilgili nasıList'ler

Yorum Yap ·

[ratemypost]

Sıradaki nasıList ↓

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail