İnternetten Para Kazanma Nasıl Yapılır?

İçerik 8 yöntem ve 8 adımdan oluşuyorSoru & Cevap

Hızlı ve çabuk yollardan paza kazanma birçok insanın hayalidir. Son zamanlarda insanlar arasında hep, internetten para kazanma, para kazanma yolları, ek iş, evde iş, iş fikirleri, para kazandıran oyunlar, youtube para kazanma gibi sorular soruluyor. Bizlerde nasıList ekibi olarak bütün bu sorularınızın cevabını sizler için derledik.

Hemen sayfayı aşağı kaydırarak internetten para kazanma nasıl yapılır en kolay yolları resimli ve adım adım öğrenin.

 1. Freelance işler yaparak para kazanın.

Freelance terimini son zamanlarda çokça duyuyorsunuzdur. Yani internet üzerinde mikro iş yapımı olan bu terim ile internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu işleri yapmak için temel yetenekler gerekebilir. (Grafik tasarım, SEO vb.)

 1. Stok fotoğraf – video satarak para kazanın.

İnternet üzerinde artık görsel ve video satımı için birçok platform bulunuyor. Bu platfromlar üzerinden kendinize ait olan fotoğraf ve videoları paylaşarak satabilir ve para kazanabilirsiniz.

 1. Web sitesi ya da blog kurarak para kazanın.

Mobil cihazlar hayatımızda yer edindikçe web sitesi – blog kullanım oranları da buna bağlı olarak artmış olup büyük bir pazar olan internet sitesi kurarak para kazanabilirsiniz.

 1. Alan adı alıp satarak para kazanın.

Alan adı yani ingilizce adı ile domain ticareti yaparak internet üzerinden para kazanmanız mümkün. Bu yöntemle birçok kişinin zengin olma yolunda önemli adımlar attığını hatırlatmakta fayda var.

 1. Mobil uygulama – oyun geliştirerek para kazanın.

Cep telefonları hayatımızda olduğundan beri mobil uygulama ve oyun sektörü de buna bağlı gelişmeler göstererek ilgi odağı hâline geldi. Mobil uygulama ve oyun pazarının para kazanma adına iyi bir alan olduğunu unutmayın.

 1. Sosyal medya fenomeni olup para kazanın.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platfromları üzerinde hergün yüzlerce kişi fenomen olarak para kazanma serüvenine başlıyor. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı gözden geçirerek ilk adımı atın.

 1. İkinci el eşyalarınızı satarak para kazanın.

İnternet üzerinde artık ikinci el eşya satışları günümüzde standart bir aktivite oldu. Elinizden çıkarmak istediğiniz sizin için eski olan eşyanızı hemen fotoğrafını çekerek ikinci el ilanını yayınlayın ve para kazanın.

 1. Youtuber’lık yaparak para kazanma.

İnternetten video izleme günümüzde TV izleme süresinin üzerine çıkmış ve büyük bir para kazanma aracı olmuştur. Henüz bir kanalınız bulunmuyorsa hemen kendi YouTube kanalınızı oluşturarak ilk adımı atarak para kazanma şartlarını sağlayın.

 • 16 Ocak 2018 tarihli YouTube İş Ortağı Programı için yeni uygunluk koşulları duyurusunda bir kanal, son 12 ayda 4.000 saatlik izlenme süresine ve 1.000 abone sayısına ulaştığında programa katılım için incelenir.

Önerilen İçerik >> SSK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bunu paylaşarak sende insanlara yararlı olabilirsin!
nasıList okuyarak bilgileniyorsun

nasıList platformunun temel misyonu insanların öğrenmesine yardımcı olmaktır. Az önce okuduğunuz içeriğin size faydalı olmasını diliyoruz. Yukarıda bulunan paylaşım butonları aracılığıyla içeriği arkadaşlarınızla paylaşarak sizde insanlara yararlı olabilirsiniz.

Bu içeriği okuduğunuzu bize bildirmek için aşağıdaki butona tıklayın. İnsanlara birşeyleri nasıl yapacağını öğretmeyi amaçlayan misyonumuzu desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili aklınıza takılanları sorun!
 1. FunkyForty dedi ki:

  Verdiğiniz bilgi için teşekkürler

 2. Nicat dedi ki:

  Çok teşekkürler sayenizde para kazanma yollarını ogrendim.

İçerik Bilgileri
Güncelleme:8 ay önce
Görüntülenme:590
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın
İçerik Bilgileri
Güncelleme:8 ay önce
Görüntülenme:590
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Oy eklemek için bir yıldızı tıklayın